strona główna | mapa serwisu | kontakt

NARTY W GRUZJI 2018

Narciarskie wyprawy na 9 dni!
ZAPRASZAMY NA BIAŁE SZALEŃSTWO W GRUZJI!!!


Gudauri jest rajem dla narciarzy i snowboardzistów!  Miasteczko położone na wysokości 2 200 m m.p.m to 70 kilometrów znakomicie przygotowanych tras zjazdowych o różnym poziomie trudności i wiele dziewiczych terenów, 5 kolei krzesełkowych, jedną gondola oraz kilka wyciągów talerzykowych i specjalnych mat wyciągowych dla dzieci, a wszystko na historycznym odcinku Gruzińskiej Drogi Wojennej, słynnego szlaku kupieckiego znanego już w średniowieczu. Gudauri przeżywa obecnie drugą młodość i jest wypełnione nowymi hotelami, guesthouse’ami, restauracjami, a nawet tradycyjnymi łaźniami.

Organizujemy kameralne wyjazdy narciarskie dla 16 osób, ale także wyjazdy dla firm!

 

Specjalnie dla Was mamy na miejscu polskiego instruktora-rezydenta.


Oferty na 9 dni uwzględniają: 


- przelot bezpośrednim rejsem PLL LOT na trasie Warszawa-Tbilisi-Warszawa (z opcją zabrania swoich nart za dopłatą - para nart + buty + kask + kijki)

- ubezpieczenie zdrowotne (KL, NNW, bagaż) z rozszerzeniem o sporty ekstremalne

- zakwaterowanie w *** hotelach w Gudauri i w Tbilisi

- wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji

- ski passy (najtańsze w Europie)

- trasfery lotnisko-hotel-lotnisko

- city tour w Tbilisi

- gruzińską biesiadę – suprę – w restauracji Tbilisi z udziałem mistrza toastów – Tamady

- bilety wstępu, degustację wina

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

Cena nie uwzględnia:

 

- wydatków natury osobistej

- dopłaty do transportu nart LOT-em (ok. 420 zł/os.)

- lunchów

- atrakcji dodatkowych (skutery śnieżne, łaźnie, itd.)

- wypożyczenia nart na miejscu (od 20 GEL za dobę), polecamy zabrać własne buty!!!

 

Terminy: 


Termin  Ilość dni    Ilość wolnych miejsc  Cena 
24.02-04.03.2018  9 WYPRZEDANE 3568 złPROGRAM


1 dzień1 dzień - Zebranie grupy na lotnisku Okęcie w Warszawie, spotkanie o godz. 20.00 z przedstawicielem biura Tamada-Tour w hali odlotów, strefa D, przy stanowiskach odprawy PLL LOT. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot do Gruzji o godz. 22.40. Lot trwa około 3,5 godziny.

2 dzień - Przylot do Tbilisi o wczesnych godzinach porannych. Spotkanie z przedstawicielem Tamada Tour. Transfer do Gudauri (130 KM). Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek. Śniadanie o godz. 11:00. Spotkanie organizacyjne. Ruszamy na stok! Wieczorem powitalna obiadokolacja w hotelowej restauracji. 

3-6 dzień – Białe szaleństwo. Gudauri jest rajem dla narciarzy i snowboardzistów!  Miasteczko położone na wysokości 2 200 m m.p.m to 70 kilometrów znakomicie przygotowanych tras zjazdowych o różnym poziomie trudności i wiele dziewiczych terenów, 5 kolei krzesełkowych, jedną gondola oraz kilka wyciągów talerzykowych i specjalnych mat wyciągowych dla dzieci, a wszystko na historycznym odcinku Gruzińskiej Drogi Wojennej, słynnego szlaku kupieckiego znanego już w średniowieczu. Gudauri przeżywa obecnie drugą młodość i jest wypełnione nowymi hotelami, guesthouse’ami, restauracjami, a nawet tradycyjnymi łaźniami.

 

 

7 dzień -  Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Tbilisi. Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie stolicy Gruzji. Zawitamy do największej (może pomieścić 10 tyś. wiernych!) cerkwi na Kaukazie Tsminda Sameba (Sobór Świętej Trójcy, XX w.), potężnej twierdzy Narikala (VI-VIII w.), pamiętającej rządy arabskich emirów, tbiliskich łaźni siarkowych w najstarszej bo 1500-letniej dzielnicy Abanotubani, w tym najbardziej znanej Łaźni Orbeliani (XIX w.). Wjeżdżamy kolejką gondolową i podziwiając panoramę miasta podchodzimy do stóp pomnika Kartlis Deda - Matki Gruzji (XX w.). Tbiliska starówka urzeka swoim ekumenizmem, obok siebie sąsiadują kościół ormiański, synagoga i meczet. Przechodzimy do rejonu kawiarni i restauracji. Można tu zjeść znakomite lody, kupić prezenty i pamiątki czy stroje narodowe a także spróbować lokalnej kuchni. Czas wolny, przerwa kawowa. Obiadokolacja w formie gruzińskiej biesiady – supry – z muzyką na żywo, pokazem tańców i udziałem mistrza toastów – Tamady w najlepszej restauracji w Tbilisi. Powrót do hotelu. Nocleg w Tbilisi.

8 dzień – Śniadanie, relaks w pięknej stolicy Gruzji, a także w dawnej stolicy - Mcchecie, później czas na zakup pamiątek na słynnym pchlim targu nazywanym Suchym Mostem. Pożegnalna obiadokolacja w restauracji. Powrót do hotelu. Nocleg.

9 dzień – Przygotowanie do powrotu do Polski, śniadanie w formie suchego prowiantu, wczesnym świtem wyjazd na lotnisko, wylot do Polski.

 

 

 Dokumenty

Pozostałe dokumenty »

Szybki kontakt

+ 48 792 004 069 (Polska)

Krzysztof Ciemnołoński

+995 558 107 555 (Gruzja)

Krzysztof Ciemnołoński

 

 


Biuro Podróży TAMADA-TOUR

 biuro@tamada-tour.com.pl 


Pracujemy dla Państwa codziennie w godz. 9-18.

Grupy obsługują polscy piloci.

Jako jedyne polskie biuro jesteśmy

w Gruzji 365 dni w roku!

© Copyrights by Tamada-Tour 2010-2016
Właściciel serwisu: ekc
wykonanie: Agencja Interaktywna MEDIART