strona główna | mapa serwisu | kontakt

O nas


Tamada-Tour - gruzińska fantazja, zachodni profesjonalizm


Jesteśmy rodzinną, gruzińsko-polską firmą, która od 2008 roku popularyzuje Kaukaz wśród turystów z Polski i innych krajów europejskich. Jako jedyni działamy w Gruzji 365 dni w roku. Od 2011 roku pracujemy komercyjnie i oferujemy przede wszystkim wycieczki objazdowe i pobytowe, po samej Gruzji a także łączące Gruzję z Armenią i Azerbejdżanem. Realizujemy również wyjazdy firmowe, pielgrzymki oraz szyte na miarę wyjazdy na każdą kieszeń. Odpowiadamy na wszystkie zapytania niezależnie od tego czy dotyczą imprezy na 100 osób czy kameralnego wyjazdu dla 2 osób. Nie idziemy na łatwiznę - zapewniamy Wam najwyższy standard za najlepszą cenę. Dysponujemy sprawdzoną bazą hotelową o dowolnym standardzie na całym Kaukazie oraz zespołem doświadczonych pracowników. Posiadamy także własny pensjonat w Lagodechi, na wschodzie Gruzji.  Na Kaukaz przyjeżdża się po to by zaznać baśniowości tego miejsca, cieszyć się przyrodą, gościnnością, rewelacyjną kuchnią i przeżyć przygodę, którą będziesz pamiętać do końca życia

 

O naszym profesjonalizmie niech świadczą listy referencyjne od tak wymagających partnerów jak m.in. PLL Lot Solidarność, PLL Lot CargoStowarzyszenie Księgowych w Polsce - Zarząd Główny, Skarb Państwa Nadleśnictwo WoziwodaZakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oraz wiele komentarzy od uczestników naszych imprez, które można znaleźć w wielu miejscach w Internecie. 

 

Ofertę Tamada-Tour możecie zakupić poprzez naszą stronę internetową oraz w zaprzyjaźnionych biurach podróży:


ALTAMIRA (http://altamira.turystyka.net/), Katowice

BEZKRESY (http://www.bezkresy.pl/), Warszawa

BOTANIK (http://www.botanik.com.pl/), Kalisz

ORKA TOUR (http://www.orkatour.pl), Wrocław

QUAND (http://www.quand.com.pl/), Tomaszów Lubelski, Zamość, Lublin

SKONTO (http://www.skonto.net.pl/), Wałcz

TEXT-TOURIST (http://www.text-tourist.com.pl/), BydgoszczJak nas sprawdzić?

Spełniamy wszystkie wymogi i przepisy dotyczące prowadzenia działalności turystycznej. Naszą polską firmę TAMADA Solutions możecie Państwo znaleźć w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 1132529212, w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem ewidencyjnym 10463. Firma posiada również Gwarancję Ubezpieczeniową dla biur podróży w TU Signal Iduna na kwotę 90 000 EUR. Beneficjentem Gwarancji jest Marszałek Województwa Mazowieckiego. 


Firmę gruzińską można sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców gruzińskich oraz w Ambasadzie Polskiej w Tbilisi.


Medialność

 

Właściciel firmy, Krzysztof Nodar Ciemnołoński, od kilku lat pisze i publikuje artykuły o Gruzji w prasie polskiej i gruzińskiej oraz na dwóch popularnych blogach www.polakogruzin.pl i rebelaway.com a z jego porad dotyczących taniego podróżowania po Gruzji korzystają setki osób rocznie. 


Zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszych imprezach! 


Polub nasze strony na Facebooku:


- Tamada Tour

- PolakoGruzin

 

Do zobaczenia w Gruzji


Krzysztof Nodar Ciemnołoński

კჟიშტოფ ნოდარ ციემნოლონსკი  Dokumenty

Pozostałe dokumenty »

Szybki kontakt

+ 48 792 004 069 (Polska)

Krzysztof Ciemnołoński

+995 558 107 555 (Gruzja)

Krzysztof Ciemnołoński

 

 


Biuro Podróży TAMADA-TOUR

 biuro@tamada-tour.com.pl 


Pracujemy dla Państwa codziennie w godz. 9-18.

Grupy obsługują polscy piloci.

Jako jedyne polskie biuro jesteśmy

w Gruzji 365 dni w roku!

© Copyrights by Tamada-Tour 2010-2016
Właściciel serwisu: ekc
wykonanie: Agencja Interaktywna MEDIART